Nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław 2022

Atrakcyjne miejsce zamieszkania.

Mieszkanie we Wrocławiu to szczerze kapitalna sprawa. Co więcej jeśli chodzi tutaj o nowy lokal, w jakim będziemy mieszkać.

Przykładem inwestycji we Wrocławiu mogą być idealne Zielone Stabłowice. Osiedle Zielone Stabłowice to kompleks siedmiu budowli wielorodzinnych usytuowany w zachodniej części Wrocławia. Lokalizacja osiedla stanowi jeden z największych plusów inwestycji. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji ma antresole. Do każdego z mieszkań należą balkony, a w przypadku lokali parterowych – również przestronne tarasy naziemne. Kolejną zaletą owej lokalizacji jest obecność szkół oraz przedszkoli. W okolicy jest dodatkowo dobrze rozłożona sieć małych sklepów.

Będzie to na prawdę kapitalne osiedle posiadające masę rozlicznych plusów. Warto zamieszkać w tak kapitalnej lokalizacji oraz o nic się nie martwić. Nadto na terenie będzie plac zabaw i park, a cały teren będzie ogrodzony. Wyśnione miejsce we Wrocławiu

Jeśli jedynie rozglądasz się za nowymi mieszkaniami we Wrocławiu to niesłychanie faworyzowanym będzie dla Ciebie Śródmieście odnowa.

Budynek ma formę zamkniętego czworoboku z wewnętrznym zielonym dziedzińcem na poziomie 2 piętra oraz czteropoziomowym parkingiem, którego 2 poziomy odnajdują się w kondygnacjach podziemnych, a następne 2 – w części parterowej oraz w części pierwszego piętra. Na poziomie parteru pozostała zlokalizowana również część handlowo-usługowa przekazana na sprzedaż. Wejście do całego kompleksu odbywać się będzie od strony północnej przez chroniony reprezentacyjny hol wejściowy wraz z portiernią. Stąd także będzie można dostać się schodami ewentualnie dwiema windami na poziom wewnętrznego dziedzińca.

Jest to na prawdę imponująca inwestycja doskonała właśnie dla Ciebie. Dodatkowymi pozytywami inwestycji jest garaż, teren strzeżony i usługi w budynku, a również recepcja bądź sklep na terenie osiedla. Na prawdę warto zamieszkać w tak fenomenalnym miejscu wraz z idealną lokalizacją. Szczególna lokalizacja we Wrocławiu.

Swoje własne mieszkanie jest czymś, bez czego nie obędzie się żadna rodzina. Istotne, aby mieszkanie to było w właściwej okolicy i było wygodne oraz miało niepowtarzalny wygląd.

Takim mieszkaniem może być jedno z apartamentów w Rezydencji Borek. REZYDENCJA BOREK to w skrócie 16 niesłychanie doborowych apartamentów stawianych w niezwykle prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek do głębi prezentuje się w sąsiedztwie stylowych zabytkowych kamienic. Nowoczesności dodają mu zaaplikowane w elewacji wielkie nawierzchnie przeszkleń, a fuzja szkła z piaskowcem umożliwia ekskluzywny wygląd. Wykwintne apartamenty wstaną w jednej z w najwyższym stopniu malowniczych dzielnic Wrocławia. Borek to obszar z długą tradycją budownictwa typu willowego, posiadająca niezwykłą atmosferę.

Rezydencja Borek to szczerze wspaniałe miejsce dla każdego. Każdy posiadacz poczuje się w tym miejscu nader komfortowo oraz miło, a kapitalna okolica sprawi, iż będziemy nadzwyczaj zadowoleni z apartamentu w tym miejscu.

Miejsce zamieszkania prosto z fantazji.

Mieszkanie we Wrocławiu jest szczerze wspaniałą sprawą, tym bardziej jeśli będziemy zamieszkiwać w idealnej lokalizacji, jakiej będzie zazdrościł Ci każdy.

Przykładem może być olśniewające Osiedle RELAKS-PARTYNICE. Są tam bez wątpliwości gotowe już mieszkania 2 oraz 3 pokojowe pomieszczone całkowicie na terenie zamkniętym, który jest złożony z aż 8 budynków dwu piętrowych. Wokół znajdziemy doskonałe tereny zielone, co w dużym stopniu sprzyja mieszkaniu w tej okolicy. Kolejnym atutem są Wyścigi Konne w sąsiedztwie oraz Park Południowy, a dodatkowo nadzwyczaj bliska lokalizacja do centrum handlowego na Bielanach. Obok odnajdują się również przedszkola i szkoły. Dodatkowo dostępne są mieszkania posiadające miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Jest to przewyborna sprawa oraz na prawdę warto zamieszkać w tak cudownej okolicy. Na pewno nikt się w tym miejscu nie zawiedzie. Jest to perfekcyjne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny. Nie czekaj oraz zakup mieszkanie marzeń już w tym momencie.

Kapitalne mieszkanie właśnie dla Ciebie

Jeśli zawsze pragnąłeś mieć idealne, nowe mieszkanie to Lokum di Trevi będzie doskonałe dla Ciebie. Idealna lokalizacja oraz fenomenalna atmosfera to właśnie to co w tym miejscu znajdziesz.

Przy skrzyżowaniu ulicy Tarnogajskiej oraz Klimasa wstaje najogromniejsze wspaniałe osiedle mieszkaniowe. Na terenie, który do niedawna zdominowany był przez budownictwo typowo przemysłowe, rozkwita współczesne, komfortowe osiedle, inspirowane najbardziej nowoczesnym designem, pokojowe, wydajne oraz bardzo miejskie czyli wprost perfekcyjne właśnie dla Ciebie. Sercem osiedla będzie nowomodna, celowo zaprojektowana fontanna. W trosce o jak największy luksus oraz bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle wyposażone będzie w monitoring i videodomofony. Do placów zabaw dostęp będą posiadać jedynie mieszkańcy osiedla.

Cudowna lokalizacja i najwyższe standardy sprawią, że nigdzie nie poczuł byś się lepiej. Nie warto czekać, czas zakupić mieszkanie świetne dla Ciebie i twojej rodziny